Вітальні листівки з Великоднем 2021, анімаційні картинки-привітання та відео-листівки на українській мові з Пасхою


День воскресіння Ісуса Христа, на третю добу після розп’яття його на хресті, відзначається як день Пасхи Христової. У староєврейській мові слово “песах”, від якого і пішла назва свята, означає “перехідний” або “вихідний”. Таким чином, назва свята повністю відповідає суті події, яку з радістю відзначають усі християни, як православні, так і католики – перехід Сина Божого до свого Небесного Отця, який ми називаємо воскресіння з мертвих. Подія одна, хоча свято часто відзначають у різні дні. В радісний Великодній день прийнято вітати рідних і знайомих словами: “Христос Воскрес!” А якщо вони далеко, то, що може бути краще, ніж безкоштовні українські вітальні листівки на Великдень.

Якщо ви опинились на нашій сторінці, то ви, напевно, шукаєте нові та красиві листівки з Пасхою Христовою. І не має значення з православною чи з католицькою! Бо в нашій колекції зібрані кращі вітальні, сучасні анімаційні та мерехтливі, гарні старовинні ретро-листівки, жартівливі та прикольні, без текста та з побажаннями українською мовою безкоштовні великодні картинки і листівки з Великоднем. І не має значення на католицький чи на православний Великдень ви шукаєте відкритки.

Кращі великодні листівки і картинки, зібрані на цій сторінці, потрібно просто безкоштовно завантажити на телефон/айфон/смартфон і надіслати на потрібну адресу у ватсап, скайп, вайбер. При бажанні, мож просто у соцмережах покласти як статус чи залишити як поздоровлення на сторінках друзів.

Великодні картинки без тексту вітання

Красиві святкові зображення з писанками, крашанками, пасками, квітами та іншими атрибутами, що відповідають святу Пасха обирайте в цьому розділі.

 

Вітальні листівки з Великоднем: вірші, побажання

Зібрані тут картинки-привітання з Пасхою Христовою містять короткий текст привітання на українській мові.

Вітальні листівки до Великодня – коротке привітання

Якщо ви шукаєте красиві великодні картинки та зображення, що містять лише короткий текст-вітання написаний українською, то це ваш розділ.

Анімаційні листівки з ​​Великоднем

Гарні сучасні електронні мерехтливі картинки з анімацією, які ще звуться гіфки (гіф-ки, gif-ки) обирайте тут.

Ретро-листівки і картинки на Великдень

Тут знайдете красиві старовинні чи то старі та давні пасхальні зображення та відкритки з Пасхою.

Відео-листівки з Великоднем

Якщо хочете обрати гарне великоднє музичне поздоровлення чи то відео-привітання українською мовою, то перегляньте цей розділ.

А це веселе та жартівливе відео-привітання з Великоднем.

Сподіваємося, що зібрані тут красиві вітальні листівки з Великоднем допомогли вам привітати людей, які сьогодні далеко від вас з святом Пасхи. А отже, ви змогли передати тепло своєї душі у поздоровленні в це світле християнське свято.

Христос Воскрес!