Привітання на Масляну 2021 – українські гарні короткі вірші,  жартівливі смс та невеликі поздоровлення в прозі


Якщо вам потрібні нові гарні вітання на Масляну українською мовою, то зібрані на цій сторінці сайта вітальні картинки з текстом, прикольні смс-ки, красиві невеликі вірші-привітання та короткі поздоровлення у прозі точно стануть вам у нагоді. Просто переходьте у галерею з вітальними картинками-листівками та оберіть той текст, що підійде саме для вашого поздоровлення. Якщо вам підходять вітання на картинках, то можете просто та безкоштовно скачати їх на свій комп’ютер чи телефон. Завантажити таким чином оформлені привітання з Масляною на вайбер, ватсап, чи у соцмережі – вже не складе ні для кого труда. Якщо вам потрібен просто текст вітання на українській мові, то швидко наберіть його на свій телефон та відправте смс-ку.

Доречі, чи знаєте ви, що українське свято Масляна має багато різновидів назви. Масниця чи то Масляниця, Колодій та Загальниця, Сиропуст, Сиропусний тиждень, Сирна неділя, а також, Пущення і Бабське свято – це все рівноправні назви свята, яке більшість із нас знає як Масляна.

Привітання з Масляною – гарні вірші

Тут знайдете красиві віршовані поздоровлення з Колодієм.

Короткі віршовані поздоровлення на Масляну

Ці вітальні картинки містять невеликі вірші у 4 рядки, які можна набрати на телефон та відправити як смс-ки – вітання з Масницею.

 

Вітання з Масницею – вірші з гумором

Ці святкові жартівливі, веселі та прикольні тексти піднімуть настрій тому, хто їх отримає. 🙂

Привітання з Масляною у прозі

Невеликі п

Музичне відео-поздоровлення з Масляною

Сподіваємось, що ви змогло вибрати потрібні вам красиві українські безкоштовні привітання на Масляну. А отже, і у вас, і у ваших друзів буде гарний настрій! 🙂 А ми – просто раді, що стали вам у нагоді. 🙂

Дивіться також:

З святом вас, Друзі!