Термальний курорт Хайдусобосло – кращі термальні басейни і термальний відпочинок зимою та літом


Подорож за кордон – один з кращих способів відпочинку для душі, тіла, пізнання нового, отримання небачених раніше емоцій і знань. Кожна країна, місто, населений пункт в Європі пропонують туристам щось особливе: природні ландшафти надзвичайної краси, архітектурні пам’ятники, історичні місця, курорти і багато іншого. Сьогодні поговоримо про курорти Угорщини з термальними джерелами, точніше, зробимо екскурсію на один з них – красивий, комфортний і зручний для відпочиваючих термальний курорт Хайдусобосло.

Термальний курорт Хайдусобосло - кращі термальні басейни і термальний відпочинок зимою та літом

Без сумніву, одним з найбільш унікальних місць, яке приваблює туристів з усього світу є термальний курорт Хайдусобосло (венгер. Hajdúszoboszló) – особливий купальний і лікувальний комплекс. Приїхати сюди на відпочинок можна не залежно від сезону (зима, літо чи осінь, весна).  І зимою, і літом тут чекає  на вас гарний великий Аквапарк, пляжі, горки, спа, а ще купальні під відкритим небом і криті басейни. Природна цілюща сила місцевих водних джерел і комплексність підходу до відпочинку зможуть задовольнити смаки як сімейних пар з дітьми, так і самотніх, молодих та зрілих мандрівників. Особливі властивості місцевих водних джерел унікальні, а кваліфіковані лікувально-профілактичні послуги пропонуються відвідувачам цілий рік. Чому ж варто приїхати саме до містечка Хайдусобосло? Які його особливості? Які ціни на житло і як доїхати на термальні бассейни? Відповіді на ці та інші питання ми розглянемо докладніше в цій статті.

Хайдусобосло на карті і як дістатись до міста

Це невелике місто Угорщини являє собою один з найпопулярніших термальних курортів світу. Незважаючи на незначні розміри, місто щороку приваблює мільйони відпочиваючих з усіх куточків Земної кулі. Розташоване унікальне місто на території Великої Угорської рівнини. Всього близько 200 км відділяють невелике місто Хайдусобосло від Будапешта і трохи більше 20 км – від Дебрецена. Дивіться на карті, як вдало він розташований.

Термальний курорт Хайдусобосло на мапі

Два головні аеропорти країни знаходяться саме в цих найбільших містах Угорщини. Найпопулярніший шлях до Хайдусобосло лежить через Будапешт, де є велика кількість трансферних компаній, що пропонують послуги як групових, так і індивідуальних перевезень до міста. Але і з Дебрецена на термальні озера ви легко і швидко доберетеся на будь-якому виді транспорту. Комфортабельні автобуси, швидкі поїзди і таксі – завжди до ваших послуг. Таким чином, доїхати до Хайдусобосло просто, в якій би аеропорт Угорщини ви не прилетіли.

Історія міста та розвиток курортної зони

Знаменною датою, яка перетворила крихітний польове місто у всесвітньо відомий курорт, став кінець жовтня 1925 року. Цей період ознаменувався бурінням пробної свердловини, точне місце розташування якої розраховувалося на протязі року досвідченими геологами країни. Вони не тільки безпомилково вказали точні координати джерела, а й визначили подальшу долю міста. Після проведених ними робіт, з-під землі забив гаряче джерело зі стабільними температурними показниками більше 70°С. Ще кілька років наукові співробітники проводили експертизу термальних вод, в результаті яких повністю підтвердилися їх незвичайні лікувальні можливості. Тільки після закінчення досліджень було прийнято рішення про те, що в місті буде побудований термальний комплекс.

Термальний курорт Хайдусобосло - кращі термальні басейни і термальний відпочинок зимою та літом

Відпочинок і лікування в Хайдусобосло

Відкриті термальні джерела Хайдусобосло визначили подальший розвиток міста як центру рекреаційного туризму. На сьогоднішній день термальний курорт Хайдусобосло займає територію площею близько 30 гектар і налічує кілька десятків різновидів відпочинку і лікування, які доступні туристам і відпочиваючим. Серед великого переліку варіантів лікувального та пляжного відпочинку найбільш популярними є:

 • криті та відкриті басейни, купальні і ванни з термальними водами;
 • грязелікування;
 • спа процедури;
 • лікувально-профілактичні процедури;
 • різні види масажів;
 • аквапарк;
 • аква-палац;
 • пляжі і багато іншого.

Термальний курорт Хайдусобосло - кращі термальні басейни і термальний відпочинок зимою та літом

Термальний курорт Хайдусобосло - кращі термальні басейни і термальний відпочинок зимою та літом

Термальний курорт Хайдусобосло - кращі термальні басейни і термальний відпочинок зимою та літом

Термальний курорт Хайдусобосло - кращі термальні басейни і термальний відпочинок зимою та літом

Термальний курорт Хайдусобосло - кращі термальні басейни і термальний відпочинок зимою та літом

Кваліфіковані фахівці баз відпочинку і спеціалізованих готелів надають високоякісні лікувальні послуги та спа-процедури, що відновлюють. Унікальні розважальні зони (пляжі, аквапарк, аква-палац) мають у своєму розпорядженні великий вибір гірок і тематичних басейнів. Одним словом, і, хто приїхали на відпочинок в Хайдусобосло, зможуть собі організувати його на будь-який смак і під будь-який настрій. Унікальний термальний комплекс – одне з небагатьох місць в світі, де можна не тільки розважитись, але й відновити здоров’я всіх членів сім’ї взимку та влітку, восени та навесні. Це місце добре підходить як для сімейного відпочинку, так і для відпочинку з дітьми протягом усього року.

Більше подробиць про відпочинок, проживання в готелях міста та саме про термальний курорт Хайдусобосло дізнайтесь з відео.

Що подивитись у Хайдусобосло – основні визначні пам’ятки

Крім лікувально-профілактичних закладів, місто приваблює туристів низкою цікавих історичних місць і культурних пам’яток. Кожному гостю міста неодмінно потрібно відвідати:

 • руїни древньої кріпосної стіни;
 • міську площу Кальвін;
 • Дзвоновий будинок;
 • Собор Святого Ласло;
 • національний парк Хортобадьскій степ або Хортобадьска пуста;
 • музеї Бочкаї, Гайдацкого і ін.

Місцеві екскурсоводи проводять захоплюючі екскурсії, які включають в себе відвідування як окремих історичних пам’яток міста, так і огляд більшості знаменитих місць Хайдусобосло.

Крім того, в місті часто проводяться різноманітні фестивалі, свята і скачки. Таким чином, якій би сезон ви не запланували тури сюди, вам завжди буде чим зайнятися, куди піти і що подивитися.

Проживання та ціни на житло

Термальний курорт Хайдусобосло пропонує досить різноманітні варіанти проживання в місті на період відпочинку. Кожен турист зможе вибрати доступне для своєї кишені житло.

Як і в будь-якому курортному місці, найпоширенішими в Хайдусобосло є готелі, на базі яких знаходяться власні спа, басейни і лікувальні комплекси. Вартість одномісних і двомісних номерів знаходиться у широкому діапазоні: 20-2000 у.о. на добу. Ціни на готелі залежать від рівня готелю, пори року та кількості осіб.

Більш вигідним для сім’ї житлом стануть орендовані апартаменти. Різноманітність їх вибору не менша, а ціни на таке житло перебувають в нижчому діапазоні.

Найбільш дешевий варіант проживання в місті вважається оренда приміщень у місцевих жителів і хостели.

Для туристів і любителів екстремального відпочинку передбачені спеціальні території для кемпінгу.

Якщо ви вирішили поїхати у відпустку на цей достатньо бюджетний і комфортний курорт з термальними джерелами, то це посилання на офіційний сайт Хайдусобосло, допоможе вам дізнатися точні ціни на проживання, спа процедури, на вхід в басейни та аквапарк.

Термальний комплекс швидко знайти допоможе точна адреса: 4200 Hajdúszoboszló, Szent István park 1-3.

Погодна в Хайдусобосло

Клімат цієї місцевості теплий і сухий, що обумовлює велику кількість теплих днів в році і з більш ощадними температурами в зимові місяці. Тому, це термальний курорт – одне з небагатьох місць в світі, де можна не тільки повеселитися, але й відновити здоров’я всіх членів сім’ї в будь-яку пору року. Точна погода в Хайдусобосло (Hajdúszoboszló) і на найближчі 30 днів за посиланням.