Привітання з Водохрещем 2021 українською мовою, вітальні картинки з Йорданом, віншування-вірші, поздоровлення у прозі, смс та відео-вітання з Хрещенням Господнім


Вам потрібні кращі привітання з Водохрещем українською мовою? Тоді вам до нас! Щиро запрошуємо у гості. 🙂 У нас ви також знайдете гарні вітальні картинки з Богоявленням, українські народні віншування на Йордана, невеликі жартівливі вірші, короткі поздоровлення у прозі, смс та відео-вітання з Хрещенням Господнім.

Оригінальні та красиві картинки-вітання можно безкоштовно скачати, після чого вам залишиться просто завантажити поздоровлення любим способом: на телефон (айфон чи-то смартфон), на компьютер планшет чи ноутбук. Відправити можно теж по різному. На ватсап чи вайбер, набрати обраний текст і надіслати смс повідомлення, а можно й просто знайти друзів у соцмережах і розмістити привітання там. Як варіант – покладіть картинку-вітання з Хрещенням Господнім у статус. Тоді ваше красиве та гарне привітання з Водохрещем побачать всі! Переходимо до перегляду!

Привітання з Водохрещем – гарні вірші

У цьому розділі ви знайдете оригінальні та красиві поздоровлення з Богоявленням Господнім, народні віншування на Водохреща, гарні привітання на Йорданські свята у віршах на українській мові – християнські та просто красиві.

Картинки-поздоровлення на Водохреща

У цьому розділі гарні вітальні картинки з короткими віршами у 4 рядки та короткі смс-ки на Йордан та Хрещення Господнє.

Привітання з Водохрещем у прозі

Кращі невеликі вітання у прозі, написані просто, своїми словами на свято Водохреща.

Поздоровлення з Хрещенням Господнім з гумором

Тут обирайте жартівливі та прикольні вітальні картинки, які містять веселий текст привітання.

Відео-листівки на Водохреща

Сучасні красиві музичні відео-привітання на Йордан знаходяться у цьому розділі.

Вичерпалась наша збірка поздоровлень. Ви закінчили перегляд, а ми маємо надію, що допомогли вам зробити вибір. Отже оригінальні та красиві поздоровлення з Богоявленням Господнім та Водохрещем знайшли своїх адресатів. Гарні сучасні картинки-привітання з Водохрещем з прикольними віршами, віншуванням або кращі вітання у прозі та музичні листівки-поздоровлення на Йордан отримали всі, хто на них очікував.

Крім переглянутих привітань ми можемо вам запропонувати:

Листівки з Водохрещем – гарні вітальні картинки на Хрещення Господнє

З святом вас, друзі! Христос Хрещається!