Привітання до дня Святого Василя – віншування, щедрівки та посівалки на Старий Новий рік


Гарні поздоровлення та веселі привітання до дня Святого Василя, а також віншування, щедрівки та посівання на Старий Новий рік, зібрані на цій сторінці сайт, допоможуть вам легко та швидко привітати всіх своїх знайомих Василів, Василин, Васильовичів та Василівних з днем ангела та іменинами.

Крім того, ці українські традиційні посівання-засівання, віншування та щедрівки стануть вам у нагоді, якщо зберетесь завітати у перший день Старого Нового року до рідних, друзів чи просто до знайомих. Всі вітання-побажання з святом Василя ми оформили як вітальні картинки, чи-то, листівки з новорічною тематикою. Тому, можно їх безкоштовно скачати та помістити у друзів на сторінці у соціальних мережах, або надіслати смс-кою на телефон, або відправити повідомлення-вітання на вайбер, ватсап, фейсбук-меседжер чи іншим засобом зв’язку.

Привітання до дня Святого Василя та красиві вітання-побажання українською мовою

Віншування на Старий Новий рік – веселі та жартівливі посівальні вірші, щедрівки та засівання на Василя

Ось і всі гарні побажання та прикольні поздоровлення на Василя, віншування, щедрівки, посівалки на Старий Новий рік, які ми зібрали та оформили для вас, шановні відвідувачі нашого сайту. Сподіваємось, що ви знайшли ті привітання до дня Святого Василя, що шукали, та надіслали їх всім тим, кого хотіли привітати під час цих зимових святок.