Новорічні листівки 2021 – найкращі віртуальні картинки, відео та анімаційні листівки до Нового року


Красиві віртуальні українські новорічні листівки 2021, зібрані на цій сторінці сайту, допоможуть передати свою любов і увагу тим, з ким ви не можете сьогодні бути разом. Привітати-то з Новим роком хочеться всіх! Ось тут-то можемо згадати добрим словом отців-творців інтернету. Тепер, кожен з нас легко і просто може абсолютно безкоштовно скачати і відправити на телефон, планшет, ноутбук або просто залишити на сторінці в соцмережах нові, милі та красиві електронні вітальні листівки. Вибрати можна будь-який варіант – класичні старі ретро-листівки або сучасні електронні – оригінальні, смішні та прикольні. Можете вибрати вітальні картинки без тексту  – з тваринами чи пташками, дідом Морозом і Снігуронькою, іншими казковими та мультяшними персонажами і, навіть, зі сніговиками, або такі, що містять короткі новорічні вітання у віршах українською мовою.  Якщо шукаєте відео-листівки з привітаннями, то обов’язково загляньте у самий кінець посту. Безкоштовно завантажити вподобані листівки можна швидко, просто клацніть мишкою по обраній, та відкрийте її у новому вікні.

Новорічні листівки 2021 з роком Бика

Гарні вітальні картинки з биками та бичками, коровами та корівками, телятами та теличками на Новий рік 2021 – рік Бика – знаходяться в цьому розділі. Треба просто обрати та безкоштовно скачати кращі вітальні картинки з коротким текстом привітання та зображення без тексту.

Вітальні новорічні листівки

Зауважимо, що вітальні картинки містять текст привітання українською мовою

Анімаційні листівки на Новий рік

Рухливі чи то живі анімаційні картинки-привітання українською мовою. Також, в цьому розділі знайдете гарні та красиві відкритки-гіфки (gif-ки) з текстом вітання на російській мові.

Анімаційні картинки з бичками 2021

Обирайте тут вітальні живі листівки та gif-картинки з новорічними бичками, корівками, телятами та без них.

Милі старі ретро-листівки з Новим роком

Вітальні листівки з Дідом Морозом

Красиві та смішні картинки-привітання, що містять зображення Діда Мороза чи то Санта Клауса.

Вітальні новорічні відео-листівки українською мовою

Музичні відео-привітання до Нового року 2021, зібранні у цій частині посту дуже гарні, красиві та прикольні.

З наступаючим Новим Роком! Дуже гарна та стильна музична відео-листівка.

Якщо шукаєте музичне привітання з Новим роком та Різдвом Христовим, то зверніть увагу на це відео.

Відео-привітання з Новим 2021 роком від справжніх живих маленьких ельфів! 🙂

Прикольна електронна відкритка – відео-вітання у віршах від Заї.

Гарна вітальна відео-листівки з новорічними святами – Вітаю з Новим Роком!

Ви підібрали кращі для свого привітання віртуальні новорічні листівки з роком Свині на українській мові (открытки на украинском языке)? Тоді залишається просто завантажити їх на телефон чи інший гаджет і ваші гарні листівки на Новий рік 2021 до адресата встигнуть дійти вчасно. З Новим Роком!