Новорічні листівки 2020 – найкращі віртуальні картинки, відео та анімаційні листівки до Нового року


Красиві віртуальні українські новорічні листівки 2020, зібрані на цій сторінці сайту, допоможуть передати свою любов і увагу тим, з ким ви не можете сьогодні бути разом. Привітати-то з Новим роком хочеться всіх! Ось тут-то можемо згадати добрим словом отців-творців інтернету. Тепер, кожен з нас легко і просто може абсолютно безкоштовно скачати і відправити на телефон, планшет, ноутбук або просто залишити на сторінці в соцмережах нові, милі та красиві електронні вітальні листівки. Вибрати можна будь-який варіант – класичні старі ретро-листівки або сучасні  електронні – оригінальні, смішні та прикольні. Можете вибрати вітальні картинки без тексту  – з тваринами чи пташками, дідом Морозом і Снігуронькою, іншими казковими та мультяшними персонажами і, навіть, зі сніговиками, або такі, що містять короткі новорічні вітання у віршах українською мовою.  Якщо шукаєте відео-листівки з привітаннями, то обов’язково загляньте у самий кінець посту. Безкоштовно завантажити вподобані листівки можно швидко, просто клацніть мишкою по обраній, та відкрийте її у новому вікні.

Новорічні листівки 2020 з роком Щура-Пацюка

Гарні вітальні картинки з щурами, пацюками та мишами на Новий рік 2020 – рік Щура. Зображення без тексту та з кортиком привітанням.

Вітальні новорічні листівки 2020 українською мовою

Рухливі чи живі анімаційні листівки на Новий рік 2020 українською мовою – гіфи

Анімаційні новорічні листівки та gif картинки із свинками та поросятами та без них

Листівки на Новий рік 2020 з привітаннями

Милі старі ретро-листівки з Новим роком

Красиві та смішні вітальні листівки з Дідом Морозом

Вітальні новорічні відео-листівки українською мовою

Музичні відео-привітання до Нового року 2020, зібранні у цій частині посту дуже гарні, красиві та прикольні.

З наступаючим Новим 2020 Роком! Дуже гарна та весела музична відео-листівка

Відео-привітання з Новим 2020 роком від справжніх живих маленьких ельфів! 🙂

Електронна відкритка – відео-вітання у віршах від Заї.

Гарна вітальна відео-листівки з новорічними святами – Вітаю з Новим Роком!

Ви підібрали кращі для свого привітання віртуальні новорічні листівки з роком Свині на українській мові (открытки на украинском языке)? Тоді залишається просто завантажити їх, і ваші гарні листівки на Новий рік 2020 до адресата встигнуть вчасно. З Новим Роком!