Привітання зі Старим Новим роком 2021 – нові гарні поздоровлення-щедрівки на Щедрий Вечір


Зібрані тут привітання зі Старим Новим роком 2021, а також красиві старі та гарні нові, сучасні щедрівки та засівання стануть у пригоді вам напередодні настання Щедрого Вечора. У календарі церковних свят січня немає такого свята – Старий Новий рік, але в народній культурі він користується великою популярністю.

Напередодні Старого Нового року, у вечір, який має назву Щедрий Вечір, турботливі господині приготують щедру кутю та інші ситні смачні страви, багато дівчат будуть гадати або з парубками “водити козу” та щедрувати. Але це все буде після святкової Щедрої Вечері. За традицією, святкову вечерю на Старий Новий рік проводять у колі сім’ї за пишно накритим столом. Щоб і ваша вечеря, і святкування у ваших друзів пройшли в ще більш щирій та веселій атмосфері, ми зібрали найкрасивіші привітання зі Старим Новим роком та оригінальні поздоровлення на Щедрий Вечір. Візьміть їх собі на озброєння та надішліть безкоштовні кращі привітання зі Старим Новим роком своїм знайомим, друзям та рідним. Новорічні картинки-поздоровлення можна безкоштовно скачати і відправити на любий телефон (смартфон чи айфон) чи залишити в соцмережі, а можна набрати вподобаний текст і надіслати як смс, або через вайбер чи ватсап.

Привітання зі Старим Новим роком у віршах

Красиві віршовані новорічні картинки-привітання українською мовою.

Вітання з Старим Новим роком у прозі

Оригінальні новорічні поздоровлення прозою на українській мові.

Українські засівання та щедрування на Святий Вечір

Прикольні та традиційні смішні щедрівки і  гарні вірші-засівання на Щедрий Вечір.

Віршовані привітання на Щедрий Вечір та Старий Новий рік

Кращі короткі веселі поздоровлення на вітальних картинках з гарними новорічними малюнками та зображеннями.

Вітальні СМСки на Старий Новий рік

Красиві та прикольні невеликі вірші у 4 рядки та короткі смішні смс-вітання та поздоровлення.

Старий Новий рік та Щедрий Вечір це чудовий привід ще раз зібратися разом з близькими людьми за святковим столом щоби весело поспілкуватися, жартівливо але щиро привітати один одного та загадати найзаповітніші бажання. Пропонуємо добірку привітань і статусів для соцмереж до цього доброї свята.

Нові листівки зі Старим Новим роком 2021 – анімаційні картинки з привітаннями на Щедрий вечір дивіться за посиланням.