Листівки зі Старим Новим роком 2021: нові анімаційні картинки-привітання на Щедрий вечір


Гарні вітальні листівки на Старий Новий Рік – це відмінний засіб привітати рідних і відзначити ще раз Новий рік. Не знаєте що таке Старий Новий рік і коли зустрічати його? А відповідь дуже проста і складна одночасно. Це свято можна назвати, виключно, слов’янським неофіційним святом. Вся справа полягає в Юліанському і Григоріанському календарях, в яких різниця становить 14 днів. Тому, якщо сьогодні передвечір’я 13 січня – ніч з 13 на 14 січня, то сміливо можете привітати всіх з початком нового року вдруге і сказати: З наступаючим Старим Новим роком 2021 вас, друзі або защедрувати. Адже у цього свята є ще не одна назва – Щедрий вечір або Маланки!

Тут ви зможете швидко переглянути та безкоштовно скачати  (завантажити) красиві вітальні листівки українською мовою та смішні, прикольні картинки зі Старим Новим роком 2021 без тексту або з віршованими привітаннями та щедрівками. Таки відкритки підійдуть як чоловікові, так і жінці, а також дівчині, хлопцю, колезі по роботі і, навіть, начальнику. Це короткі поздоровлення з добрими і жартівливими побажаннями і привітаннями з гарними новорічними картинками та красивим чи смішними мультяшними тематичними зображеннями. Відібрані вітальні новорічні листівки залишиться просто відправити електронною поштою чи скинути на мобільний телефон через Viber або розмістити на сторінках в Однокласниках, Вконтакте, Фейсбуці та інших соціальних мережах.

Анімаційні листівки з Старим Новим роком

Обирайте кращі сучасні електронні мерехтливі або прикольні рухливі гіфки (gif-ки) з анімацією.

Вітальні листівки зі Старим Новим роком

Зібрані тут віртуальні листівки мають класичні або смішні та веселі зображеннями та красиві чи прикольні привітання українською мовою. Обирайте красиві побажання-поздоровлення у віршах та прозі на Щедрий Вечір, оригінальні слова вітання чи афоризми.

Відкритки на Щедрий Вечір

Привітати зі святом Маланки можна використовуючи новорічні зображення без тексту. Картинки прикрашені не тільки традиційно новорічними персонажами: Дідом Морозом чи/та із Снігуронькою, ялинкою та оленями, сніговиками чи білками та іншими мультяшними казковими тваринками, але і виконані у народному стилі.

Відео-листівки зі Старим Новим роком

Цей розділ пропонує прикольні та гарні музичні відео-привітання, які стануть у нагоді при поздоровлення як на Старий Новий рік, так і на Щедрий вечір.

Спершу, зверніть увагу на короткі смішні та веселі мультяшні музичні відео-листівки.

Обирайте безкоштовні музичні відео-вітання з Щедрим Вечором.

Або гарні музичні привітання з Старим Новим роком.

А тепер, більш довгі відео-привітання.

А це мила та прикольна відео-листівка зі Старим Новим Роком

Відео-листівки на Щедрий вечір – оригінальна, дуже гарна та красива.

Сподіваємось, що передивившись наші безкоштовні відкритки, вам вдалось швидко та легко знайти потрібні вам листівки зі Старим Новим роком. Тепер, залишається просто відправити їх хорошій людині, привітавши з гарним зимовим святом, побажати виконання і реалізації планів. Впевнені, що таке привітання покращить настрій і налаштує на позитивний лад.

Гарні привітання зі Старим Новим роком 2021 та красиві поздоровлення-щедрівки на Щедрий Вечір знайдете за посиланням