Нові листівки зі Старим Новим роком 2020 – анімаційні картинки-привітання на Щедрий вечір


Гарні вітальні листівки на Старий Новий Рік – це відмінний засіб привітати рідних і відзначити ще раз Новий рік. Не знаете що таке Старий Новий рік і коли зустрічати його? А відповідь дуже проста і складна одночасно. Це свято можна назвати, виключно, слов’янським неофіційним святом. Вся справа полягає в Юліанському і Григоріанському календарях, в яких різниця становить 14 днів. Тому, якщо сьогодні передвечір’я 13 січня – ніч з 13 на 14 січня, то сміливо можете привітати всіх з початком нового року вдруге і сказати: З наступаючим Старим Новим роком 2020 вас, друзі або защедрувати. Адже у цього свята є ще не одна назва – Щедрий вечір або Маланки!

Тут ви зможете швидко переглянути та безкоштовно скачати  (завантажити) красиві вітальні листівки українською мовою та смішні, прикольні картинки зі Старим Новим роком 2020 без тексту або з віршованими привітаннями та щедрівками. Таки відкритки підійдуть як чоловікові, так і жінці, а також дівчині, хлопцю, колезі по роботі і, навіть, начальнику. Це короткі поздоровлення з добрими і жартівливими побажаннями і привітаннями з гарними новорічними картинками та красивим чи смішними мультяшними тематичними зображеннями. Відібрані вітальні новорічні листівки залишиться просто відправити електронною поштою чи скинути на мобільний телефон через Viber або розмістити на сторінках в Однокласниках, Вконтакте, Фейсбуці та інших соціальних мережах.

Гарні листівки зі Старим Новим роком з привітаннями українською мовою

Зібрані тут віртуальні листівки мають класичні або смішні та веселі зображеннями. А також, красиві побажання у віршах та прозі на Щедрий Вечір, оригінальні слова-поздоровлення чи афоризмами.

Відкритки з Старим Новим роком та картинки на Щедрий Вечір

Привітати зі святом Маланки можна використовуючи новорічні зображення без тексту. Картинки прикрашені не тільки традиційно новорічними персонажами: Дідом Морозом чи/та із Снігуронькою, ялинкою та оленями, сніговиками чи білками та іншими мультяшними казковими тваринками але і виконані у народному стилі.

Сучасні електронні мерехтливі анімаційні листівки зі Старим Новим роком

Відео-листівки з Старим Новим роком – гарні привітання на Щедрий вечір

А це мила та прикольна відео-листівка зі Старим Новим Роком

Відео-листівки на Щедрий вечір – оригінальні, дуже гарні та красиві

Сподіваємось, що передивившись наші безкоштовні відкритки, вам вдалось швидко та легко знайти потрібні вам листівки зі Старим Новим роком. Теперь, залишається просто відправити їх хорошій людині, привітавши з гарним зимовим святом, побажати виконання і реалізації планів. Впевнені, що таке привітання покращить настрій і налаштує на позитивний лад.

Гарні привітання зі Старим Новим роком 2020 та красиві поздоровлення-щедрівки на Щедрий Вечір знайдете за посиланням