Національний парк Крюгера


Національний парк Крюгера розташований в Південній Африці. Ця заповідна територія є однією з найстаріших та найвідоміших не лише на континенті але й в усьому світі. Територія парку розкинулась на площі в 19 тис. кв. км. в північно-східній частині ПАР в межах провінцій Мпумаланга та Лімпопо.

Національний парк Крюгера

На початку свого формування парк створювався за ініціативи Пауля Крюгера, президента Трансвааля для контролю над полюванням та захисту тварин від зникнення. Його ім´я і носить ця знаменита природоохоронна територія. Пізніше територія парку була значно збільшена за рахунок фермерських володінь та прилеглих мисливських територій. Таким чином уже в 1927 році було створено Національний парк Крюгера, в межах якого було введено закони, що обмежували мисливство.

Національний парк Крюгера

На території парку ростуть близько двох тисяч видів рослин, характерних для степів, річкових долин, саван та передгір’їв. Серед представників рослинного світу тут можна зустріти знаменитий баобаб, товщина стовбуру якого може досягати до 25 метрів. Також тут мешкають близько п’ятсот видів птахів, більше як сто видів рептилій та близько сто п’ятдесят видів ссавців.

Національний парк Крюгера

Серед ссавців варто відмітити звірів «великої п’ятірки», які вважаються найбільш небезпечними для мисливців – левів, слонів, носорогів, буйволів та леопардів.

Національний парк Крюгера

Крім того, на території парку були знайдені сліди перебування Homo erectus, які мешкали тут більше півмільйона років тому. Також тут знайдено близько 130 місць з унікальними наскельними малюнками і більше 300 важливих археологічних об’єктів.

Відео: ЮАР – Парк Крюгер

Коментувати