Місто Венеція відео-екскурсія – віртуальна, самостійна і безкоштовна


Не помилюся, якщо скажу, що хоч разок поїхати до Венеції мріє, практично, кожен, але зробити самостійну подорож не у всіх виходить. А якщо і вдалася індивідуальна або групова поїздка-екскурсія, то часто ще хочеться дізнатися як виглядає вподобане місто на воді – одна з незліченних перлин Італії – і в іншу пору року, наприклад, на Різдво або на Пасху. Прагнете побачити чи гарно прикрашені красиві і неповторні, особливо для мешканців інших, біьш традиційних міст, будинки і вулиці Венеції на Різдво та Новий рік, відчути святкову атмосферу цього неповторного міста. Венеція відео-екскурсія – віртуальна, самостійна і безкоштовна – ось просте, швидке і сучасне рішення. Адже зробити тури до Венеції з екскурсіями в бажаний для поїздки період не завжди вийде. А ось зробити безкоштовні пішохідні оглядові віртуальні екскурсії по Венеції ви зможете легко і просто на цій сторінці сайту. Здійснити віртуальну подорож до Венеції можна просто і зовсім недорого. Достатньо мати лише комп’ютер та інтернет. 🙂

Віртуальні пішохідні екскурсії по Венеції

Перша відео-екскурсія по Венеції пішохідна. Ця прогулянка була знята увечері 16 грудня 2018 року. Початок зйомки – 18.15. Автор цього відео-туру – ProWalks – здійснює такі пішохідні екскурсії не тільки по Венеції. На його ютуб-каналі ви знайдете оглядові відео-тури в різні цікаві місця і не тільки Італії. Під час цієї вечірньої прогулянки по Венеції ви побачите яскраві різдвяні вогні коли будете проходити через міст Ріальто, уздовж Гранд-каналу, через вузькі торгові вулички та кілька мостів на шляху до площі Сан-Марко. Прогулянка, що триває по великій кількості вулиць та через безліч невеликих мостів закінчується біля мосту Академії. Подробиці маршруту дивіться на фото.

Місто Венеція відео-екскурсія - віртуальна, самостійна і безкоштовнаПорада автора цього дуже цікавого безкоштовного віртуального туру по Венеції – для більшого занурення в святкову атмосферу міста на воді обов’язково одягніть навушники і слухайте 3D-звук.

▼ Відео Хронологія
00:42 – міст Ріальто
11:27 – Великий канал
19:25 – Вулична прогулянка 1
27:35 – Пьяцца Сан Марко
36:23 – Вулична прогулянка 2
49:06 – Міст Академії

Обов’язково пройдіть з автором весь маршрут і відчуєте наскільки реально відчуття, що це ваша самостійна екскурсія.

Віртуальна екскурсія по Венеції

На цьому безкоштовні екскурсії по Венеції не закінчилися. Пропонуємо здійснити ще одну, але вже не пішу прогулянку. Це відео-відповідь на питання, яке часто можна чути: “Що подивитися в Венеції за один день?” Дивіться безкоштовний віртуальний відео-тур від Олексія Карякіна – автор каналу на ютубі – і дізнаєтеся про те, що найкраще можна подивитися в Венеція за один день.

Якщо вас зацікавила тема поста – віртуальна відео-екскурсія по місту Венеція, то обов’язково напишіть про це в коментарях, а ми, в свою чергу, постараємося знайти для вас нові цікаві, захоплюючи, безкоштовні оглядові віртуальні екскурсії по Венеції. Відео можуть бути як без авторського тексту – з повним зануренням в атмосферу міста, так і з текстовим супроводом російською мовою. Якщо ви самі автор і створюєте такі відео-екскурсії по Венеції чи по іншим популярним або поки ще не дуже відомим, але дуже красивим куточкам нашої планети, то пропонуйте свої роботи: залишайте посилання на відео в коментах або пишіть нам. Якщо нам підійде запропонований формат і тема, то ми обов’язково розмістимо ваш відео-тур в наших статтях.