Вітальні листівки з Водохрещем 2021, анімаційні картинки-привітання на Водохреща


Якщо ви шукаєте нові красиві християнські листівки з Водохрещем на 2021 рік, або гарні сучасні анімаційні картинки чи вітальні відкритки на Хрещення Господнє з текстом привітання українською мовою, то ви потрапили потрібне вам місто. 

Хрещення Господнє або Святе Богоявлення, свято Водохрещення, Водохреще, Йордан або Йорданія – одне з головних християнських, так званих, дванадесятих свят. Свято Хрещення Господнє у 2021 році, як і щороку, відзначають в один і той же день – 19 січня за новим стилем. Цим святковим днем ​​закінчуються різдвяні святки, які тривали з 7 по 19 січня.

Щоби привітати рідних та знайомих, що перебувають далеко від рідної домівки вам допоможуть наші вітальні листівки з Водохрещем 2021. Оберіть з колекції потрібну, а скачати та завантажити на свій гаджет, телефон, айфон чи то смартфон можно швидко, а головне безкоштовно. Закачане зображення розміщайте у соцмережах, поновлюйте статус чи просто відішліть на емейл друзям.

Картинки з Водохрещем без текста

Красиві християнські зображення на тему Хрещення та Богоявлення.

Вітальні листівки з Водохрещем

Гарні відкритки на Водохреща, що містять коротке привітання на українській мові у цьому розділі.

Анімаційні листівки з Йорданом

Красиві мерехтливі анімаційні картинки для поздоровлення з святом Хрещення обирайте тут.

Відео-листівки з Водохрещем

Якщо шукаєте гарні сучасні музичні відео-привітання на свято Водохреща, то знайдете їх саме тут.

Красиві сучасні листівки з Водохрещем та гарні вітальні картинки на Хрещення Господнє, зібрані у цій галереї, певно, допоможуть вам скоротити відстань та привітати на Йорданські свята тих, хто мандрує по світу. А кількість мандрівників у наш час стає все більшою. 🙂

Окрім листівок вам можуть стати у нагоді і красиві вітання-поздоровлення:

Привітання з Водохрещем українською мовою – вітальні картинки з Йорданом

Христос хрещається!