Вітальні листівки з Новим роком та Різдвом 2021: анімаційні картинки-привітання: красиві старовинні та нові відео-привітання


Наше життя така непередбачувана штука … і часом бувають такі моменти, коли потрібно привітати людину відразу з двома головними зимовими святами. Дуже гарні українські безкоштовні листівки з Новим роком і Різдвом, що увійшли в цей набір, допоможуть вам впоратися з цим нелегким завданням. Щоб безкоштовно завантажити їх, просто виберіть вподобані вами картинки або зображення і відкрийте їх в новій вкладці та збережіть до себе на комп’ютер. Все, що вам залишиться зробити після цього, це швидко відіслати різдвяне привітання на емейл, телефон чи залишити у соцмережах. Наша нова колекція новорічних та різдвяних зображень без тексту, або з вітаннями на українській мові перед вами. Чуть не забули попередити – дуже гарні україномовні музичні відео-листівки з Різдвом Христовим та Новим роком 2021 чекають на вас наприкінці цієї колекції. Сміло обирайте найкращі для своїх задумів варіанти.

Короткі привітання з Різдвом Христовим у віршах та прозі знайдете за посиланням.

Вітальні листівки з Новим роком та Різдвом

Красиві новорічні та різдвяні картинки, що містять коротке привітання – вірші та проза українською мовою.

Анімаційна картинки з Новим роком та Різдвом

Сучасні гарні мерехтливі анімаційні листівки-gif-ки (гіфки) обирайте у цьому розділі.

Ретро-листівки з Новим роком та Різдвом

Ці старі вінтажні картинки та старовинні зображення допоможуть привітати друзів на Новий рік та Різдво.

Відео-листівки до Різдва та Нового року 2021

У цьому розділі знайдете кращі нові українські музичні відео-привітання.

Універсальне відео-привітання з Різдвом та Новим роком

Сподіваємось, що ви змогли вибрати і завантажити (безкоштовно та без реєстрації) найрізноманітніші варіанти таких зображень з привітаннями українською мовою. Адже вибір великий: починаючи від цікавих мерехтливих анімаційних гіфок і закінчуючи оригінальними старими дореволюційними. Є німецькі та американські вітальні листівки англійською…, ось правда радянські листівки з Новим роком та Різдвом на украинском языке, на жаль, не увійшли в цю нашу колекцію.

Дуже гарні невеликі в прозі та віршовані привітання з Різдвом Христовим.

Сучасні красиві різдвяні листівки з православним чи католицьким Різдвом.

Відео-листівки з Різдвом та Новим роком – дуже красиві музичні вітання.0