Кращі листівки з Масляною 2021 – анімаційні, з привітаннями українською мовою та відео-листівки з Масницею


Привітати знайомих та друзів на свято Масляної вам допоможуть зібрані тут красиві листівки на Масляну з привітаннями на українській мові. В колекції, крім просто гарних картинок на тему Масляної, ви знайдете красиві електроні анімаційні листівки та оригінальні сучасні відео-листівки з музичними вітання на Масницю. Їх можно просто і безкоштовно скачати та завантажити на свій комп’ютер чи телефон. А ось відправити вподобані відкритки з Масницею можете хоч на ватсап, хоч на вайбер. Можете, також, розміщати їх у соціальних мережах на сторінках друзів чи виставити як сатус-поздоровлення у себе на сторінці.

Між іншим, попам’ятайте, що Масляна, Масниця, Масляниця, Колодій, Сиропуст та Сиропусний тиждень, Сирна неділя та Пущення,  Загальниця чи то  Бабське свято – це українські назви одного і того ж свята – народного свята проводів зими.

Анімаційні листівки з Масляною

Ці гарні сучасні мерехтливі анімаційні картинки містять ще і вітання з Колодієм українською мовою.

Вітальні картинки на Масляну

Тут зібрані красиві відкритки на Масницю двох типів: без текста та такі, що містять коротке привітання.

Відео-листівки з Масницею

Тут обирайте красиві сучасні з музичні відео-привітання на свято Колодія-Масляну.

Маємо надію, що зібрані нами кращі українські листівки з Масляною, що містять текст-поздоровлення та відео-листівки з Колодієм зберегли ваш час, допомогли швидко зробити вибір. А головне, зменшили відстань між вами та друзями, яким ви їх надіслали.

Дивіться ще:

З святом Масляної!