Храм Святого Франциска Гаета Італія – ​​фото і відео


Церква Святого Франциска Ассизького, базиліка або церква Сан Франческо, Храм Святого Франциска в Гаеті – це все численні назви одного дуже красивого і величного готичного собору, який всі італійці знають як Tempio di San Francesco Gaeta.

Заснував храм 1222 року Франциск Ассизький, який, подорожуючи по італійському півдню, якийсь час прожив і в Гаеті. В цей час він і заснував місцевий францисканський монастир і заклав перший храм, в якому сам і хрестив місцевих жителів.

Храм Святого Франциска Гаета Італія - ​​фото і відео

Неаполітанський король Карл II Анжуйський у 1285 році вирішив виділити чималі кошти для зведення вже більш ґрунтовного готичного храму. Спочатку виділених коштів, як то водиться, не вистачило. На гроші, виділені королем Фердинандом II у 1850 році Церква Святого Франциска Ассизького в Гаеті була укріплена, оновлена ​​і остаточно добудована.

Див. також – Пам’ятки Гаети

Величний готичний храм Гаети, який видно, практично, з кожного куточку міста, з усієї Гаетанскої затоки і, навіть, з Формії був побудований в стилі неоготики великим зодчим Джакомо Гуарінеллі. Храм Святого Франциска в Гаеті відрізняють унікальні архітектурні елементи. Високі, так вимурувані, що здаються ажурними вхідні сходи розходиться в два боки, по королівськи прекрасний вітраж у формі троянди, що розмістився над входом та багато інших архітектурних моментів роблять храм по справжньому красивим і неповторним. З двох боків від вхідних дверей ви знайдете і статуї двох головних спонсорів: зліва – Карл II Анжуйський, праворуч – Фердинанд II. Між проміжку між сходами поміщено скульптуру ченця з хрестом. Називається вона – статуя Релігії. Скульптор Луїджі Персико створив її 1853 році.

Храм Святого Франциска Гаета Італія – ​​красиві фото

Наша фото-галерея покаже дорогу до церкви і дуже гарні види, від храму на Гаетанскій затоку. Вони стають все прекраснішими в міру того, чим ближче ми підходимо до споруди.

Ліворуч від входу до церкви знаходиться будівля, що раніше служила монастирем. Сьогодні ж у її внутрішньому дворику обладнано футбольний стадіон. Тут тренуються і займаються спортом місцеві діти шкільного віку.

Див. також – інші красиві фото міста Гаета

Церква Святого Франциска Ассизького в Гаеті – найкрасивіші відео

Tempio di San Francesco Gaeta – красиве відео відзняте з дрона. Хочете знати якими бачать собор і Гаету вже багато століть птиці? Тоді дивіться.

Побачити як виглядає всередині Храм Святого Франциска Гаета вам допоможе автор, що відзняв цей відео-сюжет.

Хочете уважно розглянути і в повній мірі оцінити всі архітектурні деталі церкви Сан Франческо – тоді рекомендуємо до перегляду ще і це відео.

Не пропустіть:

Якщо ви плануєте самостійну подорож, то звертаю вашу увагу на те, що Храм Святого Франциска відкритий для відвідувань не завжди. На решітці знайдете розклад, з якого дізнаєтесь, що церква відкрита тільки по вихідним і ввечері в п’ятницю. Час для відвідувань:

  • літо (травень-вересень): 10.30 – 12.30 і 17.00 – 19.00
  • зима (жовтень-квітень): 10.30 – 12.30 і 15.30 – 17.30