Листівки з Великоднем 2020 – анімаційні, без текста, з привітанням та відео-листівки на українській мові


День воскресіння Ісуса Христа, на третю добу після розп’яття його на хресті, відзначається як день Пасхи Христової. У староєврейській мові слово “песах”, від якого і пішла назва свята, означає “перехідний” або “вихідний”. Таким чином, назва свята повністю відповідає суті події, яку з радістю відзначають усі християни, як православні, так і католики – перехід Сина Божого до свого Небесного Отця, який ми називаємо воскресіння з мертвих. Подія одна, хоча свято часто відзначають у різні дні. В радісний Великодній день прийнято вітати рідних і знайомих словами: “Христос Воскрес!” А якщо вони далеко, то, що може бути краще, ніж безкоштовні українські вітальні листівки на Великдень.

Якщо ви опинились на нашій сторінці, то ви, напевно, шукаєте нові та красиві листівки з Пасхою Христовою. І не має значення з православною чи з католицькою! Бо в нашій колекції зібрані кращі вітальні, сучасні анімаційні та мерехтливі, гарні старовинні ретро-листівки, жартівливі та прикольні, без текста та з побажаннями українською мовою безкоштовні великодні картинки і листівки з Великоднем. І не має значення на католицький чи на православний Великдень ви шукаєте відкритки.

Кращі великодні листівки і картинки, зібрані на цій сторінці, потрібно просто безкоштовно завантажити на телефон/айфон/смартфон і надіслати на потрібну адресу у ватсап, скайп, вайбер. При бажанні, мож просто у соцмережах покласти як статус чи залишити як поздоровлення на сторінках друзів.

Красиві великодні листівки і картинки без тексту

 

Гарні листівки з Пасхою Христовою з коротким текстом привітання на українській мові

Кращі вітальні листівки до Великодня

Сучасні мерехтливі анімаційні листівки з днем ​​Великодня – гифки

Красиві старовинні пасхальне ретро-листівки і картинки з Великоднем

Музичні відео-листівки з Великоднем – гарне привітання українською мовою

Ми сподіваємося, що зібрані тут красиві вітальні листівки з Пасхою Христовою допомогли вам привітати людей, які сьогодні далеко від вас. Допомогли вам передати тепло своєї душі у поздоровленні в це світле християнське свято.

Христос Воскрес!