Привітання та листівки на Прощену неділю українською мовою


Вітальні листівки на Прощену неділю, українські поздоровлення та християнські картинки – підібрані тут в одну колекцію, аби вам було легко та зручно поздоровити рідних та друзів з святом Прощення. Його відзначають у останню неділю масляного тижня. Гарні короткі вірші та невеликі віршовані смс-ки написані українською мовою та оформлені як вітальні безкоштовні картинки. Це буде для вас зручно, в разі, якщо ви хочете направити свої поздоровлення на смартфон, айфон, у ватсап/вайбер чи помістити у соціальних мережах.

Вітальні листівки з Прощеною неділею

Вподобаний варіант відкритки без текста чи зображення, що має невелике вітання у віршах, можно безкоштовно скачати та відправити на потрібний вам телефон чи комп’ютер.

Картинки-привітання на Прощену неділю

Зібрані тут картинки з вітаннями можно завантажити у соцмережі, а якщо хочете відправити смс-ку, то прийдеться короткий вірш просто набрати на телефон.

Прощена неділя – гарні відео-привітання та музичні листівки

Прикольні та жартівливі відео-листівки

Добігли кінця картинки-привітання на українській мові та вичерпались листівки на Прощену неділю, але ми сподіваємось, що ви змогли знайти те поздоровлення, що пропало вам до смаку.

Продивіться також:

Прийміть і наші поздоровлення зі святом!