Привітання до дня Святого Василя – віншування, щедрівки та посівалки на Старий Новий рік


Гарні поздоровлення та веселі привітання до дня Святого Василя, а також віншування, щедрівки та посівання на Старий Новий рік, зібрані на цій сторінці сайт, допоможуть вам легко та швидко привітати всіх своїх знайомих Василів, Василин, Васильовичів та Василівних з днем ангела та іменинами.

Крім того, ці українські традиційні посівання-засівання, віншування та щедрівки стануть вам у нагоді, якщо зберетесь завітати у перший день Старого Нового року до рідних, друзів чи просто до знайомих. Всі вітання-побажання з святом Василя ми оформили як вітальні картинки, чи-то, листівки з новорічною тематикою. Тому, можно їх безкоштовно скачати та помістити у друзів на сторінці у соціальних мережах, або надіслати смс-кою на телефон, або відправити повідомлення-вітання на вайбер, ватсап, фейсбук-меседжер чи іншим засобом зв’язку.

Красиві вітання-побажання та привітання до дня Святого Василя українською мовою

Веселі та жартівливі посівальні вірші та щедрівки, засівання, віншування на Старий Новий рік

Ось і всі вітання-побажання на Василя та віншування, щедрівки, посівалки на Старий Новий рік, які ми зібрали та оформили для вас, шановні відвідувачі нашого сайту. Сподіваємось, що ви знайшли ті поздоровлення, що шукали, та надіслали їх всім тим, кого хотіли привітати під час цих зимових святок.