Нові привітання зі Старим Новим роком 2019 – гарні поздоровлення-щедрівки на Щедрий Вечір


Зібрані тут привітання зі Старим Новим роком 2019, а також красиві старі та гарні нові, сучасні щедрівки та засівання стануть у пригоді вам напередодні настання Щедрого Вечора. У календарі церковних свят січня немає такого свята – Старий Новий рік, але в народній культурі він користується великою популярністю.

Напередодні Старого Нового року, у вечір, який має назву Щедрий Вечір, турботливі господині приготують щедру кутю та інші ситні смачні страви, багато дівчат будуть гадати або з парубками “водити козу” та щедрувати. Але це все буде після святкової Щедрої Вечері. За традицією, святкову вечерю на Старий Новий рік проводять у колі сім’ї за пишно накритим столом. Щоб і ваша вечеря, і святкування у ваших друзів пройшли в ще більш щирій та веселій атмосфері, ми зібрали найкрасивіші привітання зі Старим Новим роком та оригінальні поздоровлення на Щедрий Вечір. Візьміть їх собі на озброєння та надішліть безкоштовні кращі привітання зі Старим Новим роком своїм знайомим, друзям та рідним. Новорічні картинки-поздоровлення можно безкоштовно скачати і відправити на любий телефон (смартфон чи айфон) чи залишити в соцсетях, а можно набрати вподобаний текст і надіслати як смс, або через вайбер чи ватсап.

Красиві поздоровлення зі Старим Новим роком у віршах українською мовою

Оригінальні вітання з Старим Новим роком у прозі на українській мові

Прикольні та смішні вірші та гарні українські засівання та щедрування на Святий Вечір

Кращі віршовані привітання на Щедрий Вечір та Старий Новий рік

Невеликі вірші та короткі смішні смс-вітання у 4 рядки на Старий Новий рік

Старий Новий рік та Щедрий Вечір це чудовий привід ще раз зібратися разом з близькими людьми за святковим столом щоби весело поспілкуватися, жартівливо але щиро привітати один одного та загадати найзаповітніші бажання. Пропонуємо добірку привітань і статусів для соцмереж до цього доброї свята.

Нові листівки зі Старим Новим роком 2019 – анімаційні картинки з привітаннями на Щедрий вечір дивіться за посиланням.