Листівки з Водохрещем 2020 – гарні нові вітальні картинки на Хрещення Господнє


Якщо ви шукаєте нові красиві християнські листівки з Водохрещем на 2020 рік, або гарні сучасні анімаційні картинки чи вітальні відкритки на Хрещення Господнє з текстом привітання українською мовою, то ви потрапили потрібне вам місто. 

Хрещення Господнє або Святе Богоявлення, свято Водохрещення, Водохреще, Йордан або Йорданія – одне з головних християнських, так званих, дванадесятих свят. Свято Хрещення Господнє в 2020 році, як і щороку, відзначають в один і той же день – 19 січня за новим стилем. Цим святковим днем ​​закінчуються різдвяні святки, які тривали з 7 по 19 січня.

Щоби привітати рідних та знайомих, що перебувають далеко від рідної домівки вам допоможуть наші вітальні листівки з Водохрещем 2020. Оберіть з колекції потрібну, а скачати та завантажити на свій гаджет, телефон, айфон чи то смартфон можно швидко, а головне безкоштовно. Закачане зображення розміщайте у соцмережах, поновлюйте статус чи просто відішліть на емейл друзям.

Красиві християнські листівки на Водохреще без текста

Гарні відкритки на Водохрещення с привітаннями на українській мові

Мерехтливі анімаційні картинки на Йордан

Сучасні відео-листівки з Водохрестям та музичні привітання

Красиві сучасні листівки з Водохрещем та гарні вітальні картинки на Хрещення Господнє, зібрані у цій галереї, певно, допоможуть вам скоротити відстань та привітати на Йорданські свята тих, хто мандрує по світу. А кількість мандрівників у наш час стає все більшою. 🙂

Окрім листівок вам можуть згодитись і вітання:

Привітання з Водохрещем українською мовою – вітальні картинки з Йорданом, віншування-вірші, поздоровлення у прозі, смс-ки та відео-вітання з Хрещенням Господнім

Христос хрещається!